Konkurs Bezpieczny eSklep na półmetku

Organizowany przez Instytut Logistyki i Magazynowania Konkurs dla sklepów internetowych Bezpieczny eSklep osiąga właśnie półmetek. W ciągu pierwszych 3 tygodni do I edycji Konkursu zgłosiło się ponad 350 sklepów. Laureaci, zweryfikowani przez Kapitułę Konkursu, otrzymają prawo posługiwania się znakiem Bezpieczny eSklep oraz dodatkowe nagrody.

bezpieczny sklep– Jesteśmy mile zaskoczeni ilością zgłoszeń na tym etapie akcji. Zainteresowanie Konkursem pokazuje jak ważna dla właścicieli sklepów jest ich wiarygodność w oczach potencjalnych klientów. Oczywiście część zarejestrowanych posiada wiele luk w aspekcie bezpieczeństwa, ale jednym z założeń tego konkursu jest dotarcie do tych sklepów i przekazanie informacji o koniecznych zmianach w celu podniesienia jakości i bezpieczeństwa świadczonych przez sklepy usług – mówi Kinga Szewczyk z Instytutu Logistyki i Magazynowania.

Wśród zarejestrowanych uczestników konkursu znajdują się zarówno duże podmioty jak choćby Komputronik.pl, Oponeo.pl czy Megastore.pl jak i mniejsze takie jak m.in. Farbyjachtowe.pl – zawierające materiały do konserwacji jachtów – czy www.sklepik.agh.edu.pl oferujący pamiątkami dla studentów AGH

Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane będą do końca stycznia 2011 roku. Ogłoszenie wyników planowane jest na połowę marca 2011.

Więcej informacji o konkursie na http://www.bezpiecznyesklep.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

26 Komentarze

 1. michal88sjz mówi

  bezpieczeństwo to podstawa

 2. -pccking mówi

  były jakieś nagrody?

 3. -pccking mówi

  z tego co widziałem to nagrodą było wyróżnienie znakiem bezpieczny esklep

 4. -pccking mówi

  no prestiż wśród konkurencji i wśród klientów . ale znając życie 3/4 nawet nie zwraca uwagi na takie nagrody i wyróżnienia kieruje sie czynnikiem jakim jest cena plus dowóz.

 5. -pccking mówi

  A dla właściciela fakt dowartościowanie ze to co robi jest dobre i bezpieczne

 6. 88luker mówi

  Prestiż to przecież renoma, a ta się liczy. Lepiej brzmi mam Mercedesa niż np. Fiata :)

 7. 88luker mówi

  Chociaż na renomę marek pracuje się całymi pokoleniami :)

 8. -pccking mówi

  No brzmi i wygląda ładnie mercedes ale co i tak wybierzesz jak spojrzysz na stan konta? używana honde lub fiata .

 9. -pccking mówi

  No zgadza choć wschodzi kilka firm które pracowały na renomę krótka chwile ( jedno pokolenie) np lody koral , Roleski. i teramica bruk bet .

 10. -pccking mówi

  ale wszak my lud , który robi zakupy w biedronce nie patrzmy na renomę tylko na cenę .

 11. -pccking mówi

  coś mi ładowanie strony zwolniło ., masakra

 12. edytka1120 mówi

  Taki konkurs był świetnym pomysłem , nie wątpię w to że chętnych firm nie brakowało.

 13. -pccking mówi

  .W ciągu pierwszych 3 tygodni do I edycji Konkursu zgłosiło się ponad 350 sklepów. zobaczymy jak to będzie w II edycji tego że konkursu

 14. edytka1120 mówi

  „Wśród zarejestrowanych uczestników konkursu znajdują się zarówno duże podmioty jak choćby Komputronik.pl, Oponeo.pl czy Megastore.pl jak i mniejsze takie jak m.in. Farbyjachtowe.pl” To bardzo fajnie ze małe firmy też biorą udział w takich konkursach.

 15. -pccking mówi

  No dobrze to prognozuje że w II edycji będzie więcej właśnie tych że małych firm które będą chciały uzyskać tego typu wyróżnienie

 16. asdfgm mówi

  I konkurs się zakończył, ciekawe kto wygrał;)

 17. -pccking mówi

  Kapituła Konkursu, stawiając rygorystyczne wymagania, postanowiła w tegorocznej edycji wyróżnić dwa sklepy: Sferis Sp. z o.o. z Warszawy oraz Firmę Krawiecką FINEZJA Pani Iwony Bukowskiej z Łodzi.

 18. asdfgm mówi

  Ooo bardzo dziękuję za informację.

 19. grazka mówi

  Jest to promocja dla sklepów internetowych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.