Agencja Filmowa „KADR” – biznesplan

 

Firma wideofilmowanie „KADR” prowadzić będzie swoje usługi na rynku jeleniogórskim. Istnieje na tym rynku luka w świadczeniu tego typu usług, pomimo kilku firm świadczących usługi wideofilmowania. Na uwagę zasługuje tylko jedna firma, jako potencjalny konkurent w tej branży. Nasza firma jednak ma bardzo mocny atut w stosunku do swojego głównego konkurenta, a mianowicie cała produkcja od zapisu materiału filmowego poprzez przetwarzanie obrazu i montaż odbywa się w pełni profesjonalny sposób w oparciu o technologię cyfrową, rzadko jeszcze spotykaną wśród firm działających w tej branży.

Właścicielem firmy będzie osoba mająca dużą wiedzę z zakresu montażu i produkcji filmowej w oparciu o komputerowy montaż nieliniowy, legitymująca się dyplomem ukończenia specjalistycznego kursu filmowania i montażu cyfrowego.

Firma swoją siedzibę będzie miała w mieszkaniu prywatnym właściciela firmy z racji charakteru prowadzonej działalności ( praca prowadzona w terenie).

Działalność zostanie rozpoczęta w styczniu 2001 roku. Przeprowadzone badania rynkowe dowiodły, że największy popyt na tego typu usługi występuje w okresie wiosenno – letnio – jesiennym z maksymalnym nasileniem w miesiącach sierpień, wrzesień.

W Jeleniej Górze tak jak wspomniałam jest tylko jedna konkurencyjna firma mogąca mieć wpływ na usługi wideofilmowania na rynku jeleniogórskim ale świadczy ona usługi w standardzie analogowym. Natomiast nasza firma poza usługami wideofilmowania ma do zaoferowania pakiet usług dodatkowych takich jak zapis materiału na nośnikach optycznych w różnych formatach np. DVD, VideoCD, filmy w kompresji MPEG 2, Divx, prezentacji multimedialnych, sesji zdjęciowej, ponadto możemy zaoferować klientowi materiał filmowy w postaci cyfrowej którą może przechowywać bez uszczerbku na jakości przez 20 lat. Dlatego założenie firmy pozwoli na lepsze zaspokojenie potrzeb klientów z Jeleniej Góry i okolic.


Pełen biznesplan możesz pobrać klikając tutaj

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

27 Komentarze

 1. -pccking mówi

  bardzo dobrze portal trafił z publikacjami na temat biznesplanu, każdy kto myśli o swoim biznesie może znaleźć wzorce tutaj, polecam

 2. -pccking mówi

  Co tam ciekawego jest , wartego zobaczenia ? prócz agencji filmowej kadar

 3. 88luker mówi

  Tylko szkoda, że gdy dodaje się szybko komentarze wyskakuje komunikat

 4. -pccking mówi

  No ale jak zachwalasz to cos wiesz haha .

 5. -pccking mówi

  no masz racje ten komunikat przeszkadza ale z drugiej strony jak by go nie było to tutaj by było mega śmietnisko.

 6. -pccking mówi

  a tak to w miarę wyrównuje szanse :)

 7. -pccking mówi

  też szybko pisze ale niestety moja klawiatura już mało co przypomina klawiaturę.

 8. -pccking mówi

  I dlatego pasowało by wygrać te 200zł i kupic sobie w empiku nową.

 9. edytka1120 mówi

  Idealna lokalizacja, brak nadmiernej konkurencji. Super artykuł.

 10. -pccking mówi

  Ten biznes jest rentowny w szczególności gdy sie ma dobry sprzęt .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.