SAN

 

Moja firma nosi prosto brzmiącą nazwę SAN

Zaczynamy działalność gospodarczą, a co się z tym wiąże, musimy być : uczciwi, solidni i mieć profesjonalny stosunek do stawianych nam wymagań . Zdecydowaliśmy się aby nasza firma była spółką z ograniczoną odpowiedzialnością , gdyż będzie bardziej od innych wiarygodna dla partnerów.

Przedmiotem naszej działalności jest organizacja spotkań, imprez promocyjnych, kreowanie wizerunku firm zlecających nam prace na ich rzecz. Prowadzimy ustalenia, negocjujemy, umawiamy strony ze sobą, podpisujemy kontrakty, jesteśmy szybcy i dyskretni. Siedziba firmy będzie mieścić się w centrum Warszawy. Tego wyboru dokonaliśmy pod kątem łatwości dojazdu, bliskości wszystkich ważnych placówek z którymi współpracujemy. Na obszar działalności wybraliśmy województwo warszawskie, a także większe miasta takie jak: Gdańsk, Poznań, Kraków, Katowice. Duże miasta mają to do siebie, że są przyjazne dla obcego kapitału i jego właścicieli. Dobra komunikacja i duża ilość hoteli przemawia za słusznością naszego wyboru.

Misją naszej firmy jest być: profesjonalistami, spółką terminową, wiarygodną. Produktem naszej firmy nie jest wyrób, a usługa. Rynek tego rodzaju usług jest bardzo skromny, a co się z tym wiąże mamy bardzo skromną konkurencję, która nie daje się nam we znaki.

Popyt na rynku jest duży, ponieważ tylko duże firmy posiadają swoje komórki public relations. Wszystkie firmy małe i średnie powinny starać się stworzyć swój jak najlepszy wizerunek.

W związku z tym, że firma PR-owska jest firmą szczególną nie zamierzamy reklamować się w sposób konwencjonalny. Jedyne informacje o naszej firmie będzie można znaleźć na stronach internetu, w czasopismach fachowych oraz w naszej siedzibie.


Aby pobrać pełen biznesplan kliknij tutaj

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

22 Komentarze

 1. -pccking mówi

  jak zobaczyłem tytuł artykułu to myślałem ze chodzi o autobusy „san” za ciekawiło mnie to :P

 2. -pccking mówi

  Ale to nie autobusy mimo wszystko ale plan jest dobry

 3. -pccking mówi

  pobrałem wszystkie te biznesplany na dysk może kiedyś sie przydadzą.

 4. -pccking mówi

  Każdy ma jakąś wizje , zapewne wykorzystasz materiały po czesci do swojej strony internetowej.

 5. -pccking mówi

  ale jak już pisałaęs nigdy nic nie wiadomo biznes plan to bizens plan.

 6. edytka1120 mówi

  Fajna nazwa firmy oraz niezwykle sensowny pomysł z rozwojem.

 7. -pccking mówi

  Ciekawy sposób zarabiania pieniędzy poprzez organizacje takich imprez itp

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.